Genel

Bu popüler golf simülatörünü salıncak sopasıyla puanlayın ve 20 $tasarruf edin

StackCommerce

Birkaç şey golf turu kadar hafifleticidir. Ancak, irtibatlara gitmek her zaman olası olmayacaktır, özellikle de programınız işle dolduğunda. Bu sebeple, o zamanlar için, istediğiniz zaman istediğiniz yerden oynamanıza izin veren uslu golf simülatörü Phigolf’u sınamanızı öneririz.

PhiGolf oyunu dijital olarak harikuladeliğe yakın bir biçimde arttırır. Dünyaca ünlü golf sahalarının foto-asılcı simülasyonlarını sunan ve bu sahaları reel yaşamda olduğu gibi oynamanıza izin veren sezgisel bir Android ve iOS uygulamasıdır. Ancak bunu başka bir bahçe spektrumu video oyunu olarak yanlış kavramayın. PhiGolf bundan çok daha karmaşıktır.

Uygulama, salıncağınızın her güzergahını tahlil eden en son teknolojiye sahip sensörlere sahiptir-Evet, reelinde ultra asılcı bir simülasyon için dahil olan bir salıncak çubuğu kullanacaksınız. Uygulama mobil makineler için olsa da, daha geniş bir görünüm için uslu bir TV’ye yansıtabilirsiniz. Ayrıca, çok oyunculu bir moda sahiptir, böylece aileniz ve dostlarınızla dahi oynayabilirsiniz.

Tee vakitlerinin ve teçhizatın yüksek maliyetini düşündüğünüzde, eleştirmenlerce hoşlanılan phigolf’un maliyeti oldukça düşüktür. Ve şu anda daha da aşırısı, zira yalnızca 229 dolara satılıyor.

Fiyat değişebilir.

Not: Yazılarımızdaki irtibatları tıkladıktan sonra bir şey satın aldığınızda, minik bir komite kazanabiliriz. Daha fazla detay için bağlı kuruluş irtibat siyasetimizi okuyun .

    Gelişen TeknolojiAnlaşmalar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu