Genel

En iyi kablosuz oyun fareleri: Test edilmiş ve onaylanmıştır

Hayden Dingman / IDG

Artık kablosuz fareler, performans ve özelliklerdeki kablolu muadillerine ayak uydurabildiklerine göre, kabloyu kesmek ve güvenilir kemirgeninizi ipinden kurtarmak için gerçekten bir uzlaşma yok. Elbette, belirli bir kablosuz fareyi seçerken hala seçici olmanız gerekir. Bu özellikle his ve ağırlık meselelerinin, inç başına noktaların dpı ve şarj sisteminin reyin keyfini çıkarabileceği veya kırabileceği bir reyin faresi için geçerlidir.

Uzman gözden geçirenlerimiz bu fareleri adımlarına soktular, onları çeşitli senaryolarda ve uzun müddetler süresince test ettiler. Bu mücadelenin neticeleri alttadır: En iyi kablosuz reyin farelerini seçtiklerimiz. Değerlendirme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi için reyin farelerini nasıl test ettiğimize bakın.

1. G502 ışık hızı

G502’yi kablosuz hale gelmeden evvel bile sevdik. Ama şimdi bu güçlü fare, yenilikçi bir endüktif kablosuz şarj sistemi ile eşleştirildiğinden, damlama şarjlı farenin asla eforsuz kalmamasını sağlayarak, G502 Lightspeed’i daha da çok seviyoruz. Logitech’in Powerplay Kablosuz Şarj Sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

G502 Lightspeed incelememizin tamamını okuyun

2. Logitech G903

G502 gibi G903 de Logitech’in Powerplay Kablosuz Şarj sistemi tarafından destekleniyor. Daha ambidextrous bir şekle sahip olmanın yanı gizeme, G502 ile aynı özelliklerin çoğuna sahiptir. Genellikle G502 ile aynı fiyata da bulunabilir.

Logitech G903 incelememizin tamamını okuyun

3. Razer Mamba Hiperflux ve Ateşböceği Hiperflux

Logitech’in Powerplay’ine eş bir konsept kullanan Mamba Hyperflux ve Firefly Hyperflux combo, Razer ismi ve estetik stili ile sabit ve güvenilir endüktif şarj sağlar. Razer’ın çözümü de daha pahalıdır.

Razer Mamba Hyperflux ve Firefly Hyperflux incelememizin tamamını okuyun

4. SteelSeries Rakip 650

Tamam, yani gerçekten tam bir kablosuz “sistemi”benimsemeye bakmıyorsunuz—Logitech ve Razer’in yukarıdaki çözümleri. Ananesel bir şarj edilebilir kablosuz fareye ihtiyacınız var. SteelSeries Rival 650’yi güzel görünümü, uslu düğme yerleşimi, duyarlı performansı ve süratli yeniden şarj etme özellikleri ile seviyoruz. 15 Dakikada 10 saatlik şarjdan bahsediyoruz. Artı fiyat doğru!

SteelSeries Rival 650 incelememizin tamamını okuyun

5. Logitech G603

Özellikle yola çıkmak isteyen bir reyin faresinde yeniden şarj etme ile uğraşmak istemiyorsanız, Logitech’in G603’ü, seyahat için çok uygun hale getiren saygın bir pille çalışan seçenektir. İki adet Anadolu Ajansı pil, suratlarca saatlik reyin oynamanızı sağlar. Kusur yapmayın, G603 uygun bir reyin faresi gibi önemli hissediyor. Ve aynı zamanda uygun bir reyin faresi gibi çalışır.

Logitech G603 incelememizin tamamını okuyun

Not: Makalelerimizdeki irtibatları tıkladıktan sonra bir şey satın aldığınızda, minik bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla detay için bağlı kuruluş iletişim politikamızı okuyun .

    Reyin Aksesuarları

Hayden, PCWorld için oyunlar hakkında yazıyor ve yerleşik Zork meraklısı olarak ikiye direniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu